Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi

Yüksek Performanslı

Sıvı Kromotografisi 

HPLC

LC 6000 Serisi

Marka: Scion Instruments

Kategori: Kromatografi Sistemleri

Scion 6000 HPLC serisi ömür boyu mükemmel performans ile güven içinde sonuçlar almayı hedefler. Dayanıklı dizaynı çalışma süresi ve üretkenlik seviyesini en üst düzeye çıkarırken, işletim maliyetini en aza düşürmeyi hedefler. Scion 6000 serisi, iş akışı içerisindeki optimizasyon için otomatik kullanım opsiyonu ile laboratuvar tecrübenizi mümkün olan en iyi ve kolay yoldan sağlama imkanı sunar.

Üstün gradient performansı ve mükemmel akış hızı hassasiyet

Scion 6100 Quatemary pompa High Frequent Mode (HFM) denilen yeni düşük basınç özelliği ile  yüksek hızlı gerçek zamanlı geri bildirim kontrol özelliği ile HFM gradient’in üstün tekrarlanabilirlik özelliği ve içeride tutma süresi için sıvı titreşimini baskılar.

 

Mükemmel enjeksiyon hacmi hassasiyeti ve ultra-düşük bulaş ihtimali

Yeni yüksek hassasiyetli şırınga sürücü ünite ile mükemmel enjeksiyon hacmi hassasiyeti sağlar. Pompalama metodu ile birlikte dış duvarda iğne yıkama çok düşük bulaş ihtimali ve yüksek hassasiyet saplayan bir özellik olmuştur. Termostat opsiyonu örneği -21 °C ile ortam sıcaklığı arasında tutmaya ve örnek bileşenlerinin vialde kristalleşmesini önlemeye yararken örnek bütünlüğünün korunmasını garanti eder.

 

En iyi kromatografi

SCION 6310/6320 kolon fırını doğru bir Peltier bazlı ısıtma soğutma profili ve mükemmel pik simetrisi ile keskin pikler elde edilmesini sağlar. Kolon fırını, bir koruma kolonu ile donatılmış üç adet 300 mm ID etiketli analitik kolona sahiptir.

 

Mükemmel dedektör performansı

6000 HPLC serisi, tümü stabilite, ve hassasiyet için tasarlanmış UV ve DAD dahil bir dedektör portföyü ile birlikte gelir.