Loader
 

Hakkımızda

Şirketimiz hakkında bilgilendirme

Dünden Bugüne Rotadia…

Rotadia olarak; ulusal ve uluslararası alanlarda yer alan petrol, gıda, su ve çevre gibi birçok endüstri kolunda üretim ve analiz hizmetlerine yönelik çalışmalar için kaliteli ve güvenilir ürünler ile çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Vizyonumuzda benimsemiş olduğumuz değerlerimiz ve saygımız ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin ışığında ilerleyen kadromuz ile güncel gelişme ve standartları takip ederek; otomasyon sistemleri güçlenen, yenilenen, son teknolojiler ile geliştirilen analiz sistem ve süreçleri ile ilgili organizasyonlarda yer alıyor ve yatırımlarımızı sürdürüp sektörel diagnostik çalışmalara katkı sağlamayı ve bu alanda ilerlemeyi hedefliyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana büyüyen kadromuz ile teknik proje geliştirme, analiz ekipmanları satışı ve satış sonrası teknik destek aşamalarında siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Bilginin paylaştıkça çoğalacağının bilinci ve birlikten kuvvet doğacağının inancı ile birlikte gelişmeyi, paylaşmayı ve üretmeyi diliyoruz.

 

Saygılarımızla.